O mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Piotr Nalewajk, jestem fotografem ślubnym. Mieszkam w Bydgoszczy, ale fotografuję w całej Polsce.

Fotografią ślubną zajmuję się zawodowo od 15 lat. Fotografuję śluby z pasją i zamiłowaniem, bez rutyny. Uwielbiam patrzeć, dostrzegam piękno, zatrzymuję w kadrze emocje i uczucia. Potrafię słuchać, jestem otwarty na ludzi i nowe doświadczenia.

Wasze zdjęcia są też moimi zdjęciami i moją wizytówką. Dzielę się z moimi Klientami fotograficznym doświadczeniem i umiejętnościami.

Dla Was i dla Waszych Gości jestem Piotr.

To będzie dla mnie zaszczyt jeśli wykonam dla Was zdjęcia – najpiękniejszej historii ślubnej, wyjątkowych emocji i uczuć.

fotograf ślubny bydgoszcz

Emocje, uczucia i wydarzenia zatrzymane w kadrze

Przez wiele lat wypracowałem własny styl fotografowania ślubów i wesel – w stylu reportażowym oraz sesji narzeczeńskich i sesji ślubnych w plenerze na dużym luzie. Potrafię fotografować kameralne przyjęcia weselne i duże wesela, potrafię wczuć się w indywidualny klimat każdej uroczystości rodzinnej. Potrafię odnaleźć się każdym kościele – nawet z najbardziej niesprzyjającymi warunkami oświetleniowymi.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć w moim portfolio, pojedynczych kadrów w blokach tematycznych i całych fotoreportaży ślubnych.

Jeśli moje fotografie wzbudziły Państwa zaintersowanie, jeśli mój sposób patrzenia na wydarzenia, emocje, uczucia i piękno, zaintrygowały Państwa – zapraszam do omówienia Państwa sesji ślubnej.