Atrakcje weselne

33 sposoby na uatracyjnienie wesela. Pomysły na udane wesele.

Jaką wybrać salę weselną?

Wyjątkowe miejsce, piękna stylizacja, smaczne jedzenie, dobrze zorganizowana obsługa

Sala na wesele – jeden z najważniejszych wyborów przy organizacji wesela. W internecie można znaleźć informacje czym kierować się przy wyborze lokalu weselnego. W moim poradniku ślubnym i weselnym prezentuję sale weselne w województwie Kujawsko Pomorskim, warte uwagi, z których byli zadowoleni moi klienci.
Warto porównywać lokale, warto pytać o obiektywne referencje, warto wybierać z dużym wyprzedzeniem i z komfortem wyboru. Są takie sale do których wracam z ogromną przyjemnością, w których za każdym razem jest jeszcze ładniej, obsługa lokalu na najwyższych obrotach, uśmiechnięta i życzliwa dla Klientów.
Znajdziecie sale kameralne na małe przyjęcia weselne, duże sale i bardzo duże – w różnych stylizacjach, z różnymi opcjami obsługi, z miejscami noclegowymi lub bez, w centrum miasta lub w bardzo spokojnej okolicy np. nad jeziorem. Lokale wesele w hotelach, pałacach oraz restauracje, karczmy, sale w namiotach bankietowych, chaty góralskie, puby, kluby, dyskoteki i jedna perełka wyjątkowa – szklana stodoła. Każda jest inna wyjątkowa dopasowana do oczekiwań klientów: Młodej pary i Gości. Bo każde wesele musi być bajeczne, wyjątkowe – po prostu Wasze.

Fotobudka i fotolustro

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Upominki dla gości

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Upominki dla gości weselnych to miła tradycja, ciekawa pamiątka, taki mały sympatyczny gest. Mini prezenty mogą być dla gości dorosłych a inne dla dzieci. Najczęściej upominki są ustawiane na stole, ale możliwe jest osobiste przekazanie przy pożegnaniu. Prezenty mogą być z podziękowaniem lub indywidualnym podziękowaniem dla każdego gościa. Upominki nawiązują do stylizacji wesela i są świetną pamiątką weselną. Jaki wybrać upominek dla gości? Słoik z miodem z etykietą Młodej Pary, mini buteleczka z alkoholem lub specjalnie przygotowaną na tą okazję z nalewką z etykietą od Pary Młodej, słodki upominek atrakcyjnie zapakowany (lizaki, krówki, praliny), magnes z wizerunkiem Młodej Pary, mini roślinka, kartka pocztowa ze znaczkiem z wizerunkami młodej pary, zawieszka do kluczy, zapachowe mydełko i inne.

Przemówienia gości

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Przemówienia gości to tradycja która dociera do nas z zagranicy, najczęściej gdy są to śluby Polki lub Polaka z obcokrajowcem. Ten punkt programu odbywa się najczęściej na początku wesela przemawiają rodzice, babcie i dziadkowie, rodzeństwo i świadkowie, może być połączony z podziękowaniami Młodej Pary dla Rodziców. Przemówienia to wyjątkowe słowa, gesty i wzruszenia, warto przy okazji ślubu i wesela wspomnieć osoby, podziękować. Wesele to wyjątkowa okazja – spotykają się dwie różne rodziny i dwie grupy znajomych – część gości nie znała się wcześniej – takie przemówienia pozwalają poznać się bliżej i wprowadzić bardzo rodzinny nastrój. Tyle tematów można przedstawić w przemówieniach – dzieciństwo swoich pociech – czasy szkolne i szalone pomysły dorastającej młodzieży, słowem można dostarczyć tylu pozytywnych emocji na dobry początek wesele. Uwielbiam emocjonalne przemówienia – ale nie za długie, bo – lubię dynamiczny reportaż fotograficzny.

Zimne ognie

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Zimne ognie nazywane czasami sztucznymi ogniami to ciekawa – wizualna atrakcja weselna. Zimne ognie można wykorzystać na zewnątrz lokalu po zmroku tworząc półokrąg – opcja wspólnego zdjęcia grupowego, podczas podawania tortu na zewnątrz lub tworząc szpaler pod którym przejdzie młoda para. Jeśli pogoda jest niefotograficzna sztuczne ognie można zaprezentować podczas pierwszego tańca tworząc okrąg lub szpaler (o ile sala weselna może być w klimatycznym półmroku) lub w każdym innym momencie gdy goście są obecni na sali. Przy wyborze zimnych ogni warto zapytać o czas i intensywność palenia się pałeczek, warto też sprawdzić w praktyce efekt wizualny przed weselem, warto mieć pulę zapasową sztucznych ogni. Najbardziej efektowe show z zimnymi ogniami to dobrze ustawieni goście, jednoczesne podanie ognia wszystkim gościom i odpalenie sztucznych ogni – moi Klienci mogą liczyć na moje wskazówki. Pokazu sztucznych ogni – ze względu na bezpieczeństwo – nie wato odkładać do późnej pory na weselu. Życzę udanych pokazów.

Podświetlany napis Love, Miłość

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Podświetlany napis Love, Miłość, inicjały Młodej Pary lub grafika – serce to ciekawa i modna dekoracja sali weselnej, najczęściej na parkiecie tanecznym. Podświetlany napis można też umieścić przed sala weselną w ogrodzie na tarasie, dobrze się komponuje z otoczeniem po zachodzie słońca. Napis Love czy Miłość to nie tylko dekoracja Sali i oryginalne tło podczas pierwszego tańca, można przy nim zorganizować mini sesję z Młoda Parą, zdjęcia Młodej Pary z gośćmi. Podświetlane napisy na weselach oferują DJ-e, właściciele sal weselnych lub firmy z branży weselnej.

Pokaz tańca

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Pokaz tańca na weselu w wykonaniu profesjonalnych tancerzy. Możliwość wyboru stylizacji i motywu przewodniego: brazylijska samba, flamenco, tańce latynoskie, tańce w stylu lat 20./30. XX wieku, taniec współczesny, hip hop, tańce z elementami akrobatyki i inne. Pokaz taneczny może być w wykonaniu zaproszonych tancerzy lub układ wcześniej przygotowany wspólnie przez Młodą Parę i tancerzy. Opcjonalnie zaproszony zespół tancerzy może przeprowadzić mini kurs tańca – podstawowe kroki i zorganizować konkurs tańca dla gości.

Animacje dla dzieci

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Animator dla dzieci na weselu to ciekawa atrakcja właśnie dla dzieci. Profesjonalna opieka nad dziećmi, ale przede wszystkim propozycja zabaw, integracji dzieci i odrobina wytchnienia rodziców od swoich pociech. Jeśli pogoda pozwala to animacje można przeprowadzić wokół Sali weselnej lub w oddzielnym pomieszczeniu w lokalu weselnym. Możliwy jest pokaz dla Wszystkich gości jakieś zabawy, takie dziecięce show z Młodą Parą na głównym parkiecie. Najpopularniejsze zabawy dla dzieci podczas wesela to: rysowanie określonego tematu – np. Młodej Pary, rywalizacja w zawodach sportowych (np. przeciąganie liny), malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych, układanie figur przestrzennych, duże gry planszowe, tworzenie postaci z balonów. Atrakcją dla dzieci może być też występ klauna.

Pokaz barmański, barman na weselu

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Kolejna propozycja atrakcji to obsługa barmańska na weselu, 1-2-3 osobowy zespół profesjonalistów w zakresie przygotowywania drinków i serwowania oraz pokaz barmański. Pyszne i kolorowe drinki serwowane przez barmanów smakują zupełnie inaczej niż wódka z colą lub innym soczkiem przy stole. Obecność barmana to wiedza na temat dobrania apetycznego i pięknego zestawu – innego dla Pań innego dla mężczyzn, to poszukiwanie tego wyjątkowego smaku zamiast zwykłej czystej wódki, delektowanie się artyzmem zestawu alkoholowego lub bezalkoholowego i zawsze na zdrowie Młodej Pary. Warto wybrać sprawdzoną ekipą barmańską, nie zawsze warto się kierować ceną. W przypadku serwowania alkoholowych drinków jakość ma duże znaczenie. Opcjonalne rozwiązania to mobilny bar Prosecco – np. Van Prosecco lub inny pojazd z którego można się częstować specjałami. Inna propozycja to bar lemoniadowy – idealny w porze letniej – dla smaku i dla ochłody i oczywiście na zdrowie Młodej Pary i wszystkich gości.

Karykaturzysta na weselu

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Stylizacje dla gości przygotowane przed DJ-a lub zespół

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

123

Nagrywanie życzeń dla młodej pary

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Atrakcja weselna, którą spotkałem na weselu – każdy gość mógł nagrać życzenia, swoje przemyślenia przed kamerą bardzo prostą w obsłudze, tzn. stop – play. Miejsce tego filmowego zestawu było w odosobnieniu, tak aby było kameralnie i autentycznie. Opcjonalnie takie filmowe epizody nagrywają operatorzy filmowi jako życzenia, swobodne wypowiedzi lub krótkie wywiady. Takie mini filmiki można wykorzystać w profesjonalnie zmontowanym filmie ze ślubu i wesela.

Księga gości

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Księga gości, specjalnie przygotowana, indywidualnie zaprojektowana księga dla konkretnej Młodej Pary, umieszczona na stoliku w stylizacji dopasowanej do całości wystroju sali weselnej. Księga może być powiązana z fotobudką i wklejanymi zdjęciami, życzeniami, podziękowaniami. Warto położyć księgę gości w widocznym miejscu aby jak najwięcej gości skorzystało z tej atrakcji i stworzyło fajną pamiątkę, jeśli DJ lub zespół przypomni o księdze to zmotywuje tych co odkładają wpis na później. Na początku księgi gości może być zaproszenie Młodej Pary do składania życzeń – to ciekawa pamiątka, piękne wpisy, wyjątkowe rysunki. Chętnie uwieczniam fotograficznie i reportażowo gości podczas tworzenia wpisów.

Szczudlarze

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Anioły na szczudłach, ciekawa atrakcja weselna – może być zamówiona przez Młodą Parę, może być prezentem – niespodzianką od gości. Szczudlarze to często studenci uczelni artystycznych lub aktorzy – co gwarantuje profesjonalne i oryginalne wykonanie usługi, uśmiechnięci, elokwentni i z humorem. Anioły na szczudłach mogą pojawić się na ślubie przed kościołem podczas składania życzeń oraz w miejscu wesela, podczas życzeń, powitania gości. Przy pierwszym tańcu mogą sypać płatki róż, wystrzeliwać konfetti, puszczać bańki mydlane lub sypać ryżem. Anioły umilają czas gościom, zabawiają dzieci, pozują do zdjęć. Anioły zawsze wprowadzają anielską atmosferę – wzbudzają zainteresowanie.

Gwiazda na weselu

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Wesele z gwiazdą dowolnego formatu, z wokalistką lub wokalistom, wesele z aktorką lub z aktorem, z osobą znaną z pierwszych stron gazet, a może prezenterka lub prezenter telewizyjny. Inną – nieco tańszą atrakcją weselną może być profesjonalny show koncertowy przygotowany przez odtwórcę, sobowtóra, osobę która wcieli się w rolę gwiazdy.

Taniec ognia

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Taniec w blasku świec lub zimnych ogni

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Jedną z atrakcji weselnych może być taniec w parach ze świecami lub z zimnymi ogniami. Spokojny – romantyczny utwór, Wasza sala w półmroku przy blasku świec to będzie przemiłe wspomnienie dla gości i Wasza ulubiona fotografia. Przy wyborze zimnych ogni (ale też świec) warto przygotować odpowiednią ilość źródeł ognia aby jednocześnie zapalić wszystkie na początku utworu. Warto mieć pulę zapasową sztucznych ogni i świec. Dla moich Klientów służę dobrymi radami i doświadczeniami z wesel.

Pokaz zdjęć , prezentacja filmowa

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Prezentacja zdjęć lub pokaz filmowy to ciekawa atrakcja weselna. Wspólne oglądanie zdjęć – Waszych zdjęć to gwarantowane emocje, wzruszenia i dobra zabawa. Powrót do wydarzeń, spotkań i przywołać piękne wspomnienia – dla wielu z gości to mogą być naprawdę wyjątkowe chwile. Często pokazy filmowo – zdjęciowe zawierają podziękowania dla rodziców zrealizowane podczas sesji narzeczeńskiej. Filmowy pokaz nie powinien być za długi, zawierać różnorodne tematy i ciekawy podkład muzyczny. Prosty pokaz zdjęć możecie wykonać samodzielnie, warto zapytać o radę i pomoc swojego fotografa ślubnego lub operatora filmowego. W sieci jest wiele poradników jak przygotować pokaz zdjęć na weselu i darmowych konwerterów i płatnych też – najczęściej zaawansowanych. Podczas podpisywania umowy z managerem sali weselnej warto zapytać czy dysponuje rzutnikiem, ekranem i komputerem aby przygotować taki slide show. Dobra rada: warto przetestować pokaz slajdów wcześniej – nie zawsze format zapisu pliku są przyjazne, czasami sprzęty nie współdziałają.

Kącik ze zdjęciami Młodej Pary

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Kącik zdjęć Młodej Pary – z dzieciństwa, z czasu narzeczeństwa, z sesji narzeczeńskiej i z najbliższymi. Taka atrakcja cieszy się zawsze sporym zainteresowaniem gości, przywołuje uśmiech i piękne wspomnienia. Galeria zdjęć może mieć różne formy, pomysłowość jest nieograniczona najczęściej wkomponowane są w wystrój sali weselnej. Mogą to być zdjęcia ze śmiesznymi podpisami, można zorganizować konkurs na najciekawszą z kącika zdjęć. Fotografie mogą zwieszone na sznurku jutowym za pomocą klamerek, mogą być przymocowane pineskami do tablicy korkowej, lub na drzewie przed lokalem.

Pokaz fajerwerków

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

pokaz fajerwerków wesele bydgoszcz

Pokaz fajerwerków na weselu przygotowany przez profesjonalną firmę. Widowiskowa atrakcja utrzymywana w tajemnicy – niespodzianka – przygotowana przez Młodą Parę lub zamówiona w prezencie od gości. Pokaz fajerwerków połączony z seansem muzycznym, pokaz w poziomie terenu jest to najczęściej podświetlane serce z wirująca otoczką iskier, pokaz na tle nieba wielokolorowe rozbłyski, symbole graficzne oraz świetlne inicjały. Warto skorzystać z wyspecjalizowanej firmy, która posiada doświadczenie, ofertę pokazu dostosowaną do warunków i lokalizacji pokazu, która posiada zgody na przeprowadzenie takiego pokazu oraz ubezpieczenie na wypadek nieprzewidzianej sytuacji. Coraz częściej pokazy fajerwerków są prezentacją rozbłysków bez huków oraz pokazem laserów na niebie.

Zabawy oczepinowe

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

123

Podziękowania dla rodziców

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

123

Karaoke

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Biesiada

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Słodki stół i wiejski stół

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

123

Fotobudka i fotolustro

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Przebierańcy weselni

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Tort weselny z racami świetlnymi

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Pokaz tańca

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Zawieszki na butelki z alkoholem

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Rzucanie bukietu

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Życzenia gości zapisane na serduszkach

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Sesja fotograficzna Pary Młodej z gośćmi

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Rzucanie bukietu

Suchary, Suchary 1, pomiędzy Bydgoszczą a Nakłem nad Notecią

sala weselna pałac kujawsko pomorskie

Fotobudka cieszy się dużym zainteresowaniem jeśli jest zorganizowana w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu – warto też gościom przypominać o tej atrakcji jeśli jest na uboczu. Fotobudka to automatyczne urządzenie – automat fotograficzny, który drukuje zdjęcie bezpośrednio po jego wykonaniu – jedno zdjęcie na pamiątkę, a drugie do wklejenia do albumu z dedykacją dla Młodej Pary od gości, możliwe jest przekazanie w wersji elektronicznej całej sesji fotograficznej w fotobudce. Opcjonalną wersją fotobudki jest fotolustro – modelki i modele mają podgląd w lustrze jak wyglądają w kadrze, ciekawa forma fotobudki to fotobudka retro – aparat fotograficzny i tło w stylizacji retro. Wyjątkowość fotobudki wynika z możliwości tworzenia zabawnych stylizacji, oferta rekwizytów i gadżetów niektórych organizatorów fotobudek jest imponująca. Zabawne dodatki do sesji fotograficznej w fotobudce to różne nakrycia głowy, różne okulary, wąsy, maski, peruki, szale, tabliczki z napisami.

Atrakcje weselne - pozostałe

sala weselna pałac kujawsko pomorskie
  • Tablica powitalna przed salą weselną
  • Plan stołów weselnych i rozmieszczenie gości
  • Litery – inicjały Młodej Pary – dekoracja w różnych miejscach sali weselnej
  • Układy taneczne | Village People Y.M.C.A – czyt. łaj em si ej :), Kankan, Grek Zorba, Rudy się żeni
  • Fotografie w dużym formacie do dekoracji sali weselnej, np. zdjęcia z sesji narzeczeńskiej